Pasūtījums

Jums ir iespēja pasūtīt unikālo produkciju pēc ražotāja cenām. Mūsu darbs ir balstīts uz gabalprecēm un nelielām vairumpiegādēm. Specializācija: dekoratīvas produkcijas izgatavošana telpiskā keramikas panno veidā, dzīvojamo telpu, ofisu, pirts un saunu, restorānu un bāru dekorēšanai.

Piegādi Latvijas robežās realizējam ar mūsu transportu. Ārpus Latvijas piegāde notiek ar „Latvijas Pasts” palīdzību vai nu pasūtītāja transportu. Piegādes cena: puse – autors, puse – pasūtītājs. Izgatavošanas laiks: 7-14 dienas kopš pasūtījuma un atkarībā no pasūtījuma apjoma. Piegāde Latvijas robežās notiek vienas dienas garumā, sakot no pasūtījuma apmaksas brīža. Piegāde ārpus Latvijas robežām: atkarībā no pasūtītāja atrašanas, pēc termiņiem, kurus piedāvā „Latvijas Pasts” un pēc pasūtījuma apmaksas. Pirmie un atsevišķie pasūtījumi – priekšapmaksa pilnā apjomā, atkārtotie un neliela vairumā (ne mazāk par 5 gab.) – 50% priekšapmaksa.

Piezīme: galerijā esošas gleznas vairākumā jau ir pārdotas, cenas un izmēri ir uzrādīti, lai Jūs labāk orientētos pirms pasūtījuma veikšanas. Ja Jūs vēlaties kaut ko, kas jau ir galerijā, norādiet lūdzu galerijas nosaukumu un gleznas numuru.

Lai veiktu pasūtījumu, Jums jānosūta pieteikums uz mūsu e-pastu (keramik@inbox.lv) vai jāpiezvana pa tālruni – (+371) 29207737.

Zvaniet, rakstiet, būsim priecīgi sadarboties ar Jums.